Díky Vašemu dnešnímu svátku, výživné koktejly za výrobní náklady, přímo od výrobce

EXTRÉMNÍ HUBNUTÍ Rychle a zdravě zeštíhlíte svůj pas do týdne o 3 cm a snižte 3 kila na váze

Pokud si přečtete tyto řádky, ode dneška za týden, můžete být o 3 kilogramy lehčí a v pase o 3 centimetry hubenější

Celý život pomáhám lidem zhubnout a dostat se do formy. Sestavování jídelníčků je nejen mé poslání, ale zároveň i vášeň při které se lidem mění životy. Narazil jsem při mé práci na jedno úskalí. Pokud chce člověk zhubnout 6 a více kilo, je pro něho individuálně sestavený jídelníček to pravé. Problém ale nastává, pokud se dostaneme do fáze hubnutí těch posledních 3 kilogramů. To je nejtěžší fáze, při které většina lidí bohužel selhává. Chce to pevnou vůli a přímočaré řešení. 

Lidé v mé poradně s radostí sundávají na váze 20, 30, klidně i 50 kilo, to problém není, ale jak se mají zbavit posledních 3 kilogramů, nastává problém. Rýsování postavy je hold o sebezapření a vystoupení ze své komfortní zóny. 

Přemýšlel jsem, jak tuto palčivou otázku ohledně rýsování postavy rozlousknout, aby úspěšnost shazování posledních 3 kilogramů nebyla 30%, ani 60%, ale 100%. Jak dokázat, aby každý, kdo chce sundat na váze poslední 3 kila byl úspěšný.

Byla zde možnost nasazovat lidem hladovky (moderně půsty), jde to sice rychle, ale je zde spoustu lidí, kteří mají zdravotní problémy a tento model rýsování postavy si nemohou dovolit. Navíc jo-jo efekt je takřka zaručen.

Hubnutí s jídelníčkem v tento okamžik sundávání posledních 3 kilogramů selhává z důvodu velkého objemu zeleniny a pocitu plnosti v břiše, nehledě na to, že málo kdo už má vůli, když před tím zhubnul 15 kilo, dorazit ty poslední 3 stejným způsobem.

Různé urychlovače metabolismu a spalovače tuků jsou fajn, ale že by po nich člověk sundal bez problémů finální 3 kilogramy, o tom řeč být nemůže. Při této metodě to chce minimálně hodinu denně cvičit, aby se mohl spalovač na plno projevit.

Potřeboval jsem lidem dodat 100% metodu, po které se budou dobře cítit nejen ve svých nových kalhotách, ale budou mít i dostatek energie na běžný pracovní život. 

Je zde možnost, kterou když pochopíte, můžete se za 7 dní dívat na sebe do zrcadla o 3 kg lehčí

Vemte si, že někdo vezme ty nejvýživnější typy ovoce a vysuší je na prášek, přidá k nim vitamíny, minerály, aby bylo zajištěno 100% pokrytí doporučených denních příjmů všech mikroprvků. Přidá kvalitní bílkoviny a vše vám předloží ve směsi, do které stačí přidat jen vodu.

 • ano, na snídani budete mít jahody, banán, protein, vitamíny
 • na svačinu máte mango, banán, vitamíny
 • na oběd opět jahody, banán, protein, vitamíny
 • na druhou svačinu mango, banán, vitamíny
 • a na večeři jahody, banán, protein, vitamíny

Po dobu 5 dní jíte pouze Jendovu svačinovou a obědovou směs, nic víc, nic míň a Váš váhový úbytek 3 kg za týden je zaručen.

Následně po 5 dnech pokračujete jednoduchým jídelníčkem, kdy toho můžete sníst kolik chcete. Množství se meze nekladou a přesto nepřiberete ani gram:

Když chce člověk zhubnout,

chce to rychle a zdravě

Teď to důležité – každému jednotlivě, po vyplnění objednávky přesně napíšu dávkování, kolik toho a kdy rozmíchat, aby dosáhl individuálního kalorického pokrytí a mělo to kýžený vliv na – 3 kg za týden.

Jan Anděl – dietolog

-3 kg do týdne, nebo Vaše peníze zpět

Žádná jiná dieta Vám nesníží hmotnost za týden o 3 kila s tím,

že ještě zásadně dovyživí Váš organismus.

Jen jeden týden

a Vaše tělo může být o 3 kg lehčí

Zodpovědnost beru na sebe, buď to bude fungovat, nebo Vám vrátím peníze!

Běžná prodejní cena: 5 499 Kč / 219 EUR

Díky Vašemu svátku, cena snížena pouze na výrobní náklady

Nová cena: 3990 Kč  | Kód: SVATEK

Tuhle extrémní dietu jsem dával do kupy přes 10 let. Přes 10 let jsem zkoušel a testoval na svých pacientech a sám na sobě metody, které by dokázaly finálně snížit hmotnost o 3 kg za týden a ještě k tomu dodaly člověku energii na běžný provoz. Absolvovali jsme tisíce a tisíce pokusů. Vydali stovky tisíc korun na výzkum potravin, které budou skutečně fungovat při snižování hmotnosti. Strávili stovky hodin v laboratořích při hledání přesného složení. Výsledek se dokonale podařil a teď i Vy máte možnost vyzkoušet tuto jedinečnou směs.

A teď několik překvapení ZDARMA

Bonus číslo 1

Sníte o krásném těle? Chcete ploché břicho plné ladných křivek? Toužíte po krásně zaobleném zadečku? Chcete mít silné a pohledné paže? Chcete si zvýšit fyzickou kondici? Chcete zvýšit svoji pružnost, rovnováhu a stabilitu? Chcete mít tělo atleta nebo atletky? Chcete mít sami ze sebe skvělý pocit při pohledu do zrcadla? Chcete být přitažlivější pro vašeho partnera? Chcete se bez skrupulí vysvléci na plovárně a nestydět se za jediný špíček na těle? Teď je to možné!

Jako bonus k nákupu, dostanete unikátní cvičební aplikaci SixPack, která Vám pomůže s odstraněním špíčků v problémových oblastech

Roční přístup k aplikaci, díky které se proměna postavy stane hrou v hodnotě 3 300 Kč zdarma k nákupu.

Navíc novinka, díky aplikaci neomezený přístup k akcím 2+1 zdarma na vše!

GARANCE NA VRÁCENÍ PENĚZ 30 DNÍ

Pokud kdykoliv do 30 dní naznáte, že tato dieta není pro vás, zašlete mi ji a já vám v plné výši vyplatím vaše peníze nazpět. Nikdy nic neriskujete.

A to stále není vše!

Bonus číslo 2

Po absolvování extrémní diety a 2 denního aklimatizačního jídelníčku Vám ZDARMA vytvořím osobní jídelníček v hodnotě 980 Kč, který bude radost dodržovat. Vše přizpůsobím Vašemu tempu a Vy získáte svůj jídelníček, který Vám udrží novou stabilní váhu bez výkyvů


Pro trvalé udržení váhy, je nutné osvojit si určité návyky.

Žádná dieta nikdy nepřinese dlouhodobý efekt, pokud se vrátíte do starých kolejí, kde budete jíst nevhodné potraviny.

Po prodělání extrémní diety přejdu k sestavení fixačního plánu. Lidský organismus je jedinečný, a každý člověk potřebuje specifické množství různorodých látek pro správné fungování metabolismu. Hlavní cíl je celkem jednoduchý. Denní energetický příjem nesmí převažovat nad energetickým výdejem. Přitom je však třeba dodat tělu dostatečné množství sacharidů, bílkovin a správných tuků. To vše při zachování bohatého množství vitamínů a minerálů, které jsou lidskému tělu prospěšné. Tím Vás ale zatěžovat nebudu, detaily jsou moje starost.

Nejdůležitější pro mě je, abyste byli se svým novým fixačním jídelníčkem nanejvýš spokojeni a užívali si své nové kilogramy bez obav, že něco přiberete na zpět.

Osobní jídelníček v hodnotě 980 Kč ZDARMA!

A jak je to s cenou dopravy?

Může Vás zajímat

Bude to fungovat?

Vzhledem k individuálnímu nastavení to fungovat musí. Váš kalorický příjem nastavíme po dobu 5 dnů na hodnotu, která zaručí hubnutí 3 kg za týden a zároveň dovyživíme Váš organismus.

Je tu chutné?

Banán, jahody a mango jsou nejpopulárnější druhy ovoce, které si lidé kupují pro jejich lahodnou chuť. Chuťový zážitek je velice lahodný.

Co moje trávení?

Vzhledem k tomu, že vybrané druhy ovoce obsahují vysoký podíl vlákniny, Vaše zažívání Vám poděkuje. Bude se Vám dobře chodit na záchod a budete se cítit lehcí.

Je to náročné na čas?

Příprava svačiny nebo hlavního jídla Vám zabere méně než 1 minutu. Směs stačí nasypat do mixéru nebo shakeru a je hotovo. Během minuty máte připravený jak hlavní chod, tak i svačinu.

Zvládnu to?

100% ano, protože neexistuje jednodušší cesta. Nechce to od Vás žádnou pevnou vůli, protože živin a kalorií máte dostatek, nebudete trpět hladem.

Co když budu potřebovat v průběhu něco kousat?

Tak se nic neděje, vezmete mrkev, okurku, papriku, nebo jakoukoliv jinou zeleninu a můžete křoupat do alelůja. Zelenině se meze nekladou.

Nepřiberu hned zpět?

Nepřiberete protože po extrémní dietě máte připravený aklimatizační jídelníček, který Vás vrátí zpět do normálního režimu a následně Vám bude doručen individuální fixační jídelníček, díky kterému si budete moci na trvalo užívat Vaši novou hmotnost.

Je to zdravé?

Ano, tato dieta se řadí mezi nejzdravější na světě, jelikož po celou dobu kúry máte zajištěn 100% příjem všech nezbytných látek pro správné fungování organismu.

Není v tom chemie?

Není. Všechny látky jsou přírodní. Jedná se pouze o sušené druhy ovoce smíchané s vitamíny a proteinem. Žádná chemie!

Je tato dieta vhodná pro cukrovkáře?

Pro lidi s pre-diabetem nebo cukrovkáře na lécích ano, ale lidé kteří si už píchají inzulín by se do této diety pouštět neměli. Pro ty je nejvhodnější cesta hubnutí individuální stravovací plán.

Teď a tady vyplňte svoji objednávku a buďte za méně než 1 týden o 3 kg lehčí

Obchodní podmínky

Bonus číslo 3

Aby bylo vše co nejvíce jednoduché, dostanete k extrémní dietě ještě shaker ZDARMA. Stačí nasypat, rozštěrchat a máte během minuty připravenou snídani, oběd, svačinu nebo večeři.

Názory a hodnocení

Odmítnutí odpovědnosti* Výsledky uváděných klientů se mohou lišit člověk od člověka, jsou individuální. Zákaznické hodnocení je nezávislé a nereprezentuje názory společnosti.

Musím říct, že absolvovat extrémní hubnutí nebylo nijak těžké. Je to asi tím, že mám ráda banán, mango i jahody, takže jsem si ba naopak pochutnávala a každý den sledovala, jak se má váha snižuje. Místo 3 kilogramů jsem sundala na váze 4 kg, ale to bylo asi tím, že jsem u toho taky dost cvičila.

Jana Nováková

Hubnutí bylo mým celoživotním problémem, hlavně proto že celé dny sedím v kamiónu a nemám šanci si cokoliv chystat dopředu. Proto extrémní hubnutí bylo pro mě spásou. Vyhovovalo mi rozštěrchat si v autě jak svačinovou, tak i obědovou směs. Měl jsem dostatek energie na řízení a povedlo se mi snížit váhu o 2,6 kila.

Pavel Jeřábek

Když můj manžel naposledy slyšel, že chci hubnout pomocí koktejlů, byla z toho doma pěkně peprná debata. Proto jsem mu tentokrát vůbec nic neříkala a nechala si celý balíček poslat do práce. Díky tomu, že v balíčku bylo i spoustu zip sáčků, nemusela jsem domů tahat celá balení a vždy jsem si na dom odsypala pouze potřebné množství svačiny a večeře. Shaker doma máme, takže rozmíchat si to při chystání večeře nebyl problém. Doma nikdo nic nepoznal, až sundané 3 kila za týden. A to se manžel teprve divil, jak jsem to dokázala.

Dana Jelínková

Chtěla bych moc poděkovat panu Andělovi, že opět vytvořil funkční věc. Sleduji Vás a cvičím podle Vás už mnoho let. Tato diete mi naprosto vyhovovala. Je krátká a účinná. Moc Vám děkuji.

Mgr. Daniela Balvínová

Podrobné složení a etikety

Čím a jak Vás tato dieta dovyživí?

Mango

Plody mangovníku jsou vitaminovou bombou. Vysoký obsah beta-karotenu napomáhá kůži vyrovnat škodlivé účinky slunečního záření. Z beta-karotenu si tělo syntetizuje vitamin A, který je velmi důležitý pro zrak.

Značný obsah zinku, manganu a mědi blahodárně působí na vlasy a kůži.

Významný je i obsah vitaminu E, antioxidantu, který chrání membrány buněk.

Banán

Banán je jediné ovoce, které obsahuje kombinaci aminokyseliny tryptofan a vitaminu B6. Toto spojení pomáhá tělu produkovat serotonin a přímo přispívá ke zlepšení nálady a potlačení zasmušilosti.

Banány jsou také přírodním zdrojem glukózy. Pomáhají dodat rychlou energii pro vaše svaly, srdce a mozek. Konzumaci banánů si oblíbili sportovci, jak před sportovním výkonem, tak i během něho. Například, pokud sledujeme tenisové zápasy, vidíme, že v přestávkách mezi jednotlivými sety si často tenisté či tenistky ukousnou z banánu. Nicméně může posílit i běžného, pracujícího člověka.

Banány obsahují dále velké množství pektinu. Pektin je polysacharid, která se podílí na stavbě některých rostlinných pletiv. Pektiny působí na náš organismus podobně jako vláknina. Redukují množství cholesterolu, které člověk přijímá s tučnými pokrmy.

Jahody

Jahody dodávají každému pokrmu přirozenou sladkost a zároveň poskytují vlákninu, draslík, folát a antioxidanty. Jahody jsou jedním z nejlepších zdrojů vitamínu C, důležitého pro podporu zdravého imunitního systému, tvorbu kolagenu v kůži a kostech a mnoho dalšího. Ve skutečnosti má porce asi 8 jahod tolik vitamínu C, jako pomeranč, což je veškerý vitamín C, který za den potřebujeme! Antokyany a polyfenoly v jahodách mohou snižovat zánět, čímž pomáhají podporovat zdraví srdce a funkci mozku. A jelikož mají jahody nízký glykemický index, mohou pomoci i s regulací krevního cukru.

Maltodextrin DE 15

 • Střední dextrózový ekvivalent maltodextrinu vyrovnává krevní cukr – zahání hlad a chuť na jídlo.
 • výrazně ovlivňuje výkon v silových, rychlostních i vytrvalostních sportech
 • slouží k rychlé obnově sil – zlepšuje a urychluje regeneraci
 • maltodextrin má vyšší glykemický index a středně rychlou vstřebatelnost – organismus ji využívá podle aktuální spotřeby

Vitamín A

 • přispívá k normálnímu metabolismu železa
 • přispívá k udržení normálního stavu sliznic
 • přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • přispívá k udržení normálního stavu zraku
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • podílí se na procesu specializace buněk

Vitamín B6

 • přispívá k normální syntéze cysteinu
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu
 • přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu
 • přispívá k normální psychické činnosti
 • přispívá k normální tvorbě červených krvinek
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • přispívá k regulaci hormonální aktivity

Vitamín B12

 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu
 • přispívá k normální psychické činnosti
 • přispívá k normální tvorbě červených krvinek
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • podílí se na procesu dělení buněk

Vitamin C

 • přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
 • přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normální psychické činnosti
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E
 • zvyšuje vstřebávání železa

Vitamín D

 • přispívá k normálnímu vstřebávání/využití vápníku a fosforu
 • přispívá k normální hladině vápníku v krvi
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k udržení normální činnosti svalů
 • přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • podílí se na procesu dělení buněk

Vitamin E

 • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Biotin

 • přispívá k dobrému stavu vlasů
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normálnímu  metabolismu makroživin
 • přispívá k normální psychické činnosti
 • přispívá k udržení normálního stavu sliznic
 • přispívá k udržení normálního stavu pokožky

Fosfor

 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální funkci buněčných membrán
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k udržení normálního stavu zubů

Hořčík

 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • přispívá k elektrolytické rovnováze
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normální činnosti svalů
 • přispívá k normální syntéze bílkovin
 • přispívá k normální psychické činnosti
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k udržení normálního stavu zubů
 • podílí se na procesu dělení buněk

Jód

 • přispívá k normálnímu růstu dětí
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy

Kyselina listová

 • Doplňkový příjem kyseliny listové zvyšuje u těhotných žen hladinu folátu. Nízká hladina folátu u těhotných žen je rizikovým faktorem pro vznik vad neurální trubice u vyvíjejícího se plodu.

Kyselina pantothenová

 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • přispívá k normální mentální činnosti

Niacin

 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normální psychické činnosti
 • přispívá k udržení normálního stavu sliznic
 • přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Riboflavin

 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k udržení normálního stavu sliznic
 • přispívá k udržení normálních červených krvinek
 • přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • přispívá k udržení normálního stavu zraku
 • přispívá k normálnímu metabolismu železa
 • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání

Thiamin

 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normální psychické činnosti
 • přispívá k normální činnosti srdce

Vápník

 • přispívá k normální srážlivosti krve
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti svalů
 • přispívá k normální funkci nervových přenosů
 • přispívá k normální funkci trávicích enzymů
 • podílí se na procesu dělení a specializace buněk
 • je potřebný pro udržení normálního stavu kostí
 • je potřebný pro udržení normálního stavu zubů

Zinek

 • přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad
 • přispívá k normálnímu metabolismu sacharidů
 • přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím
 • přispívá k normální syntéze DNA
 • přispívá k normální plodnosti a reprodukci
 • přispívá k normálnímu metabolismu makroživin
 • přispívá k normálnímu metabolismu mastných kyselin
 • přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A
 • přispívá k normální syntéze bílkovin
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k udržení normálního stavu vlasů
 • přispívá k udržení normálního stavu nehtů
 • přispívá k udržení normálního stavu pokožky
 • přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi
 • přispívá k udržení normálního stavu zraku
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • podílí se na procesu dělení buněk

Železo

 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím
 • přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu
 • přispívá k normálnímu přenosu kyslíku v těle
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • podílí se na procesu dělení buněk

Draslík

 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normální činnosti svalů
 • přispívá k udržení normálního tlaku krve

Sodík

 • je důležitý především při tvorbě červených krvinek a kyseliny chlorovodíkové v žaludku, bez které bychom nemohli trávit

Měď

 • přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání
 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k normální činnosti nervové soustavy
 • přispívá k normální pigmentaci vlasů
 • přispívá k normálnímu přenosu železa v těle
 • přispívá k normální pigmentaci pokožky
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Selen

 • přispívá k normální spermatogenezi
 • přispívá k udržení normálního stavu vlasů
 • přispívá k normální funkci imunitního systému
 • přispívá k normální činnosti štítné žlázy
 • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
 • přispívá k udržení normálního stavu nehtů

Mangan

 • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
 • přispívá k udržení normálního stavu kostí
 • přispívá k normální tvorbě pojivových tkání
 • přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem

Molybden

 • přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin

Chrom

 • přispívá k normálnímu metabolismu makroživin
 • přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi

K1

 • přispívá k normální srážlivosti krve a udržení zdravých kostí

Dívejte se za méně než jeden týden na sebe do zrcadla o 3 kg lehčí

Obchodní podmínky

Váš čas, za který můžete snížit svoji hmotnost o 3 kilogramy